Rekomendowane

Rekomendowane

W ofercie  spływy organizowane na zamówienie (np. firmowe imprezy integracyjne), spływy weekendowe, spływy tygodniowe oraz możliwość wypożyczenia kajaków jedno i dwuosobowych. Zapewniamy transport. Do dyspozycji naszych gości jest również dobrze  zorganizowane pole biwakowe.

Pomożemy w wyborze trasy i zaproponujemy najkorzystniejszy wariant transportowo-parkingowy. Dysponujemy samochodami z przyczepami, i  działamy bardzo sprawnie  logistycznie  . Kajaki dostarczamy w wybrane miejsce na umówioną godzinę.

Wynajem kajaków prowadzimy głównie na obszarze województwa świętokrzyskiego: Czarna Nida, Biała Nida, Lubrzanka, Bobrza, Wierna Rzeka, Nida,

 Czarna Nida to  macierzysta rzeka  Nida24.pl .  Już od kilkunastu lat wynajmujemy kajaki na tych wodach , dlatego doskonale znamy rzekę i potrafimy pomóc w zaplanowaniu Twojego spływu kajakowego. Oczywiście pływamy  również po innych rzekach .

Nida to lewobrzeżny dopływ górnej Wisły o długości 151 km i szerokość koryta wahającej się od kilku do kilkudziesięciu metrów ,  głębokość rzadko przekracza 1 m.  Nida jest więc rzeką  nizinną, toczącą swe wody raczej leniwie. Momentami silnie meandruje, tworzy wysepki, zatoczki, starorzecza. Płynie wśród wzgórz, lasów, łąk i pól. Dolina Nidy to królestwo wielu rzadkich roślin i zwierząt chronionych w ramach parków krajobrazowych, rezerwatów i obszaru Natura 2000. Nidę tworzą jej dwa odcinki źródłowe: Biała Nida i Czarna Nida. Obie rzeki doskonale nadają się do uprawiania kajakarstwa turystycznego.

Zapraszamy na spływy kajakowe rzekami województwa świętokrzyskiego. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane  przeżycie, wspaniała przygoda, doskonała zabawa.


Link do źródła informacji.Kajakowa przygoda nad Bugie Kajakowa przygoda nad Bugie

Zbliża się weekend...

Już dziś zapraszamy na spływy kajakowe malowniczą rzeką Bug

Trasa Gnojno - Klepaczew 

czas spływu około 3 godziny

dystans 12km

stopień trudności - brak jakichkolwiek  trudności :)

Serdecznie Zapraszamy


Wypożyczalnia Kajaków

Wypoczynek nad Bugiem


Więcej
Pogoda Klepaczew Pogoda Klepaczew

Sprawdź aktualną pogodę nad Bugiem


Więcej
Rekomendowane Rekomendowane

Rekomendowani przez Nas Partnerzy.

Zapraszamy na spływy kajakowe rzekami województwa ..........

Więcej